HOLEBI POLL

Wie wil jij als Minister President?

Bart de Wever
Elio Di Ruppo

Resultaat

 

 HOLEBI KALENDER

3 september Lesbi Party
Lesbi Party te Antwerpen (info)

4 september Think! Holebi
Think! Holebi te Gent (info)

4 september Lesbi Cafe
Lesbi Cafe te Gent (info)

4 september Holebi Vibes
Holebi Vibes te St-Niklaas (info)

4 september Lesbi Party
Lesbi Party te Oostende (info)

4 september Holebi Bierproef
Holebi Bierproef te Kessel-Lo (info)

5 september Pink Sunday
Pink Sunday te Maaseik (info)

5 september GayMeBoy Party
GayMeBoy Party te Gent (info)

5 september YouGay Party
YouGay Party te Brussel (info)

7 september Travestie Night
Travestie Night te Antwerpen (info)



 

 FORUM LOGIN

Login:       
Paswoord:
                 

 

 CHAT

 

 

 

 Amerikaanse oma de cel in, nadat ze haar lesbische kleindochter betrapte.

17 June, 2008 by RockyKido ( 729 keer gelezen.)



Reading, Pennsylvania. Joyce Y. Beddell, een 61jarige vrouw uit Reading, zit in de gevangenis omdat ze haar kleindochter zou geslagen hebben met een stok en een riem, toen ze haar kleindochter in bed vond met een ander meisje. Ze wordt beschuldigd van het toebrengen van ernstige slagen en verwondingen, van het roekeloos in gevaar brengen van een persoon en van het in gevaar brengen van het welzijn van een kind. Er is een borgtocht gevraagd van €6.000.

De politie verklaarde dat Beddell haar kleindochter betrapte toen ze seks had met een meisje uit de buurt. De tiener van de geburen rende weg toen Beddell de kamer binnenkwam en ontsnapte zo aan de woede van de grootmoeder.

De kleindochter had niet zoveel geluk. Beddell zou een stok genomen en daarna een riem waarmee ze het 16jarig meisje sloeg. Daarna sleurde ze het meisje het huis uit. Geburen zagen de grootmoeder het meisje meesleuren naar het ouderlijk huis van de andere tiener, waar ze haar ontdekking meedeelde. Daarna nam de grootmoeder haar kleindochter mee naar het ouderlijk huis waar ze haar terug begon te slagen. Het meisje vertoonde ernstige kneuzingen en bloeduitstortingen op benen en billen.

De politie werd opgeroepen voor dit kindermisbruik. Het is niet duidelijk wie de klacht tegen de grootmoeder indiende. De tiener wordt behandeld in het ziekenhuis voor niet nader bepaalde verwondingen.

Beddell vertelde aan de politie dat ze niets verkeerd had gedaan. Ze vindt dat ze haar kleindochter kan straffen zoals zij dat nodig vindt.

Bron: Holebi.info en 365gay.com



 HOME   -   ADVERTEREN    -   CONTACTEER ONS  
Copyright ® 2000-2009 http://holebi.info - info|at|holebi.info