HOLEBI POLL

Wie wil jij als Minister President?

Bart de Wever
Elio Di Ruppo

Resultaat

 

 HOLEBI KALENDER

3 september Lesbi Party
Lesbi Party te Antwerpen (info)

4 september Think! Holebi
Think! Holebi te Gent (info)

4 september Lesbi Cafe
Lesbi Cafe te Gent (info)

4 september Holebi Vibes
Holebi Vibes te St-Niklaas (info)

4 september Lesbi Party
Lesbi Party te Oostende (info)

4 september Holebi Bierproef
Holebi Bierproef te Kessel-Lo (info)

5 september Pink Sunday
Pink Sunday te Maaseik (info)

5 september GayMeBoy Party
GayMeBoy Party te Gent (info)

5 september YouGay Party
YouGay Party te Brussel (info)

7 september Travestie Night
Travestie Night te Antwerpen (info)



 

 FORUM LOGIN

Login:       
Paswoord:
                 

 

 CHAT

 

 

 

 Amerika: Kerstmis is een tragische feestdag voor holebi soldaten.

12 December, 2008 by RockyKido ( 521 keer gelezen.)



Amerika. Lee Quillian, nu op pensioen van de zeemacht, herinnert zich de feestdagen toen ze in dienst was op een schip in het Midden-Oosten. Alle matrozen konden naar een speciale kamer gaan om een videoboodschap op te nemen voor hun geliefden. Dit was onmogelijk voor haar, omdat haar partner een vrouw is.

Quillian en haar partner Jenny Kopsstein zijn er maar twee van de duizenden holebi koppels die door de ‘Don’t Ask, Don’t Tell Law’ worden benadeeld. Deze wet verbiedt holebi’s om openlijk in het leger te dienen. Dit is nooit leuk, maar zeker met zo’n feestdagen is dat dubbel zo hard.

Er zijn meer feestjes, meer activiteiten, …. Voor homo’s en lesbiennes is het een extra moeilijkheid dat ze zelfs niet kunnen praten over diegenen die ze missen, over de belangrijkste persoon in hun leven. Dit kan angsten, depressies en een extra gevoel van geïsoleerdheid met zich meebrengen. Je behoort tot een groep mensen die samenwerken, maar je kan nooit echt deel uitmaken van een gesprek over thuis.

Elizabeth huwde haar partner een jaar geleden in Massachusetts. Ze zijn 7 jaar samen, maar ze moeten hun relatie geheim houden. Je moet als soldate deel uitmaken van je team, maar je moet een groot gedeelte van jezelf opzij zetten. Dit gaat niet samen.

Eerder kon je bij ons lezen:
Niet zeker dat Obama het verbod op homo's in het leger zal afschaffen.
75% van alle Amerikanen willen holebi’s openlijk in het leger.

Bron: Holebi.info en 365gay.com



 HOME   -   ADVERTEREN    -   CONTACTEER ONS  
Copyright ® 2000-2009 http://holebi.info - info|at|holebi.info