HOLEBI POLL

Wat is uw favoriete holebi webiste ...

holebi.info
Gaybelgium
Wel jong niet hetero
Cavaria
Gaylive
Gayworld
Geen
Andere

Resultaat

 

 HOLEBI KALENDER

11 febuari Lesb Valentijn
Lesb Valentijn te Brugge (info)

12 febuari Holebi WorldParty
Holebi WorldParty te Gent (info)

12 febuari Holebi Party
Holebi Party te Leuven (info)

12 febuari Angelz Party
Angelz Party te Oostende (info)

12 febuari Lesb Party
Lesb Party te Hasselt (info)

12 febuari Insomnia Party
Insomnia Party te Leuven (info)

13 febuari ABBA Gold
ABBA Gold te Sleidinge (info)

13 febuari Valentijn Diner
Valentijn Diner te Oostende (info)

13 febuari Lesbi & Friends
Lesbi & Friends te Gent (info)

13 febuari Valentijn Café
Valentijn Café te Turnhout (info)



 

 FORUM LOGIN

Login:       
Paswoord:
                 

 

 CHAT

 

 

 

 Nederland: Nieuw lesbisch boek.

02 July, 2009 by holebiinfo ( 254 keer gelezen.)



Nederland: A star is born.... de debuutroman 'RAUW' van Dia Huizinga, zowel literair als lesbisch (ja, dat kan) heeft het licht gezien. Hier onder meer informatie:

Het boek: Rauw, is het prozadebuut van Dia Huizinga dat gaat over een wonderlijke liefdesgeschiedenis die zich afspeelt in de Amsterdamse lesbische vrouwenkraakscène, begin jaren tachtig. In Onderkant, het eerste deel, probeert Zet de weg naar huis wanhopig uit te stellen. De ontmoeting met Tip, die werkt op de Wallen maar er niet thuishoort, maakt meer indruk op Zet dan ze wil toegeven. In het tweede deel doet Zet eindexamen aan de Kunstacademie. Om de kost te verdienen verzorgt ze het lesbische spastische wonderkind Gaia. Gaia heeft een wens die Zet hoopt te vervullen. Rauw is een uiterst origineel verhaal met onverwachte twists. Geestig, ontroerend, beeldend, soms hilarisch, vaak heftig, altijd boeiend

De Auteur: Dia Huizinga verhuisde op 18-jarige leeftijd naar Amsterdam, waar ze Nederlands en Engels studeerde. In de jaren tachtig maakte zij als podiumdichter deel uit van de formatie Drieklankpoëzie. In 1989 verscheen haar dichtbundel ‘Het eiland over de brug’. Zij werkte als kok en stencilaar in de Melkweg, als koerier, chauffeur, tourmanager, mantelzorger, theaterproducent, personal assistant, website moderator en eindredacteur van een gay radiostation. Dia publiceerde onder verschillende pseudoniemen in o.a. de Waarheid, Forum, Diva, de Leesbril, Serpentine, Lust en Gratie, Opzij, Penthouse en Tina. Zij schreef het hoofdstuk over lesbische vrouwen in de muziek in de onlangs verschenen Lesbo-encyclopedie. In 2007 studeerde zij af op proza bij de Schrijversvakschool Amsterdam. Rauw is haar prozadebuut. Dia Huizinga woont en werkt in de Amsterdamse Rivierenbuurt, is praktiserend
Boeddhist en traint als zwemster op de 1500 meter vrije slag voor de Gay Games in Keulen in 2010.

De Uitgeverij: Finger in the dyke is de nieuwe lesbische uitgeverij van enkele enthousiaste en talentvolle potten. 21 juni vond de succesvolle presentatie plaats van de eerste publicatie: ‘Rauw’ van Dia Huizinga, in de OBA in Amsterdam. Zie ons blog voor meer informatie: Klik hier

RAUW is te koop in onder andere boekhandel Vrolijk en boekhandel Xantippe in Amsterdam.
Mochten die te ver weg zijn dan kun je zó per email bestellen:
Mail naar fingerindyke@gmail.com en vertel hoeveel exemplaren je wilt, of je een door de auteur gesigneerd exemplaar (al dan niet met opdracht) wilt, en of er cadeau papier omheen moet (dat kost € 0,50 extra) en wat het verzendadres is. Wij sturen je het boek toe zodra wij je betaling hebben ontvangen.
Maak €14,50 (€12,50 + €2,00 verzendkosten en eventueel €0,50 cadeauverpakking) over op bankrekeningnummer: 355 7802 t.n.v. J.C. van Herk, Amsterdam o.v.v. “Rauw”.

Op zoek naar (meer) holebi boeken: Klik hier

Bron: E-mail aan holebi.info



 HOME   -   ADVERTEREN    -   CONTACTEER ONS  
Copyright ® 2000-2009 http://holebi.info - info|at|holebi.info